semafor

Do našej ponuky sme zahrnuli Slovenský výrobok na prevenciu proti súčasnej pandémii Covid-19

Výnimočné a bezkonkurenčné funkcie
Kontroluje tri podmienky, ktoré sú navzájom elektronicky prepojené:

Detekcia rúška – Meranie teploty – Dezinfekcia rúk
V praxi to znamená, že do prevádzky môže návštevník vstúpiť skutočne iba vtedy, keď nemá zvýšenú teplotu, rúško má nasadené SPRÁVNE a zároveň si vydezinfikoval ruku.
Toto všetko dokáže DEZINFLEX M/E kamerový terminál vďaka tomu, že dávkovač dezinfekcie poháňa špeciálna elektronika – riadiaca jednotka, ktorá je prepojená s termokamerou HIKVISION DS-K1TA70MI-T.
Prístroj vizuálne zobrazuje a hlási, že overenie prebehlo v poriadku a podmienky kontroly boli splnené. Kontrolka sa rozsvieti na zeleno a následne sa otvoria automatické dvere (ak sa rozhodnete ich aj prepojiť s kamerovým terminálom)

Vysoká kvalita prístroja a jeho presnosť je dôležitá pri Covid-19.

Covid-19


DEZINFLEX M/E kamerový terminál poskytuje termografické meranie teploty a detekciu rúška s prvkami umelej inteligencie, ktoré inteligentne rozpoznáva Vašu polohu a prekrytie horných dýchacích ciest rúškom.
Prístroj nepotrebuje, aby ste sa postavili do ohraničeného bodu, pretože dobre vie kde práve stojíte a kde sa nachádza Vaše čelo a pokožka. To je kľúčová funkcia, ktorá zabezpečí rýchlu kontrolu návštevníkov.
Celá kontrola prebieha extrémne rýchlo a meranie ja mimoriadne presné.
Dávkovač dezinfekcie je vyrábaný a certifikovaný na Slovensku a je unikátny v tom, že má vlastnú elektroniku – riadiacu jednotku. Znamená to, že kamerový terminál vie a vníma, či si návštevník vydezinfikoval ruku a v prípade, ak tak neurobí, prístroj ho jednoducho upozorní alebo mu neotvorí automatické dvere / turniket.

V prípade záujmu o zapojenie na automatické dvere či turnikety sa pripočítava k cene hodnota uvedených prác, ktorá sa určuje pri individuálnom jednaní. 

Pokiaľ Vám postačuje umiestniť tvárový terminál s meraním teploty na stenu alebo samostatný stojan tak máme pre Vás riešenie: DS-K1TA70MI-T