Covid-19 – pomáhame pri prevencii vďaka SMART technológii

Do našej ponuky sme zahrnuli Slovenský výrobok na prevenciu proti súčasnej pandémii Covid-19

Výnimočné a bezkonkurenčné funkcie
Kontroluje tri podmienky, ktoré sú navzájom elektronicky prepojené:

Detekcia rúška – Meranie teploty – Dezinfekcia rúk
V praxi to znamená, že do prevádzky môže návštevník vstúpiť skutočne iba vtedy, keď nemá zvýšenú teplotu, rúško má nasadené SPRÁVNE a zároveň si vydezinfikoval ruku.
Toto všetko dokáže DEZINFLEX M/E kamerový terminál vďaka tomu, že dávkovač dezinfekcie poháňa špeciálna elektronika – riadiaca jednotka, ktorá je prepojená s termokamerou HIKVISION DS-K1TA70MI-T.
Prístroj vizuálne zobrazuje a hlási, že overenie prebehlo v poriadku a podmienky kontroly boli splnené. Kontrolka sa rozsvieti na zeleno a následne sa otvoria automatické dvere (ak sa rozhodnete ich aj prepojiť s kamerovým terminálom)

Vysoká kvalita prístroja a jeho presnosť je dôležitá pri Covid-19.

Covid-19


DEZINFLEX M/E kamerový terminál poskytuje termografické meranie teploty a detekciu rúška s prvkami umelej inteligencie, ktoré inteligentne rozpoznáva Vašu polohu a prekrytie horných dýchacích ciest rúškom.
Prístroj nepotrebuje, aby ste sa postavili do ohraničeného bodu, pretože dobre vie kde práve stojíte a kde sa nachádza Vaše čelo a pokožka. To je kľúčová funkcia, ktorá zabezpečí rýchlu kontrolu návštevníkov.
Celá kontrola prebieha extrémne rýchlo a meranie ja mimoriadne presné.
Dávkovač dezinfekcie je vyrábaný a certifikovaný na Slovensku a je unikátny v tom, že má vlastnú elektroniku – riadiacu jednotku. Znamená to, že kamerový terminál vie a vníma, či si návštevník vydezinfikoval ruku a v prípade, ak tak neurobí, prístroj ho jednoducho upozorní alebo mu neotvorí automatické dvere / turniket.

V prípade záujmu o zapojenie na automatické dvere či turnikety sa pripočítava k cene hodnota uvedených prác, ktorá sa určuje pri individuálnom jednaní. 

Pokiaľ Vám postačuje umiestniť tvárový terminál s meraním teploty na stenu alebo samostatný stojan tak máme pre Vás riešenie: DS-K1TA70MI-T

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

meranie co2
Blog

Meranie CO2 v miestnosti

CO2 senzor: nutnosť pre zdravý vzduch K čomu slúži meranie oxidu uhličitého? Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má významný vplyv na našu pohodu a výkon. Kritický

smart home
Blog

Touch Surface

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné. Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch,