Detekcia tváre na vstupných termináloch (prístupové systémy)

Promo akcia u nás na predajni od 6.5. do 29.6.2019 si môžete prísť vyskúšať ako tento terminál funguje v praxi.

Spoločnosť Hikvision, predný svetový dodávateľ inovatívnych produktov a riešení pre video sledovanie, predstavila radu priekopníckych terminálov pre rozpoznávanie obličajov. V termináloch sú zakomponované algoritmy Deep Learning pre riadenie prístupu napr. v kanceláriách a pre zlepšenie zabezpečenia budov.

K dispozícii sú tri modely terminálov:

  • Terminál pre rozpoznanie tváre – DS-K1T604MF a DS-K1T606MF
  • Terminál pre rozpoznanie tváre na stojan alebo na stenu – DS-K1T605MF
  • Komponent pre prístupový turniket – DS-K5603-Z
Detekcia tváre

Presná a rýchla detekcia tváre

Hikvision vo svojich termináloch využíva algoritmy Deep Learning, ktoré poskytujú zníženú dĺžku oneskorenia prenosu a menšie zaťaženie backend komponentov. Výsledkom je, že terminály majú vysokú úspešnosť – rýchlosť zachytenia obličaja môže dosiahnuť 99% presnosti za menej než 0,5 sekundy.

Behom špičky môžu prístupové turnikety vybavené terminály rozpoznávania obličaja reagovať za menej než pol sekundy, čím umožňujú prístup až 40 osôb za minútu.

K dispozícii sú rôzne režimy autentizácie: obrazy obličajov, ID karty, vlastné režimy a ďalšie. Použitie sa pohybuje od komerčných nehnuteľností, vládnych agentúr, od malých až po veľmi veľké podniky a mnoho ďalších.

Kompletnú ponuku nájdete TU

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

meranie co2
Blog

Meranie CO2 v miestnosti

CO2 senzor: nutnosť pre zdravý vzduch K čomu slúži meranie oxidu uhličitého? Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má významný vplyv na našu pohodu a výkon. Kritický

smart home
Blog

Touch Surface

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné. Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch,