Integrácia Tesla Powerwall do Loxone

Batériové úložiska sa stávajú najúčinnejšími, keď môžu komunikovať s riadiacim systémom budovy. Batériové úložiska Powerwall od spoločnosti Tesla s integrovaným striedačom možno využiť pre energetický manažment budov. Dostupné sú informácie ako aktuálne nabitia batérie, aktuálny nabíjací výkon, aktuálny výkon siete, spotreba a výroba.

Záložný zdroj Pokiaľ dôjde k výpadku elektrickej energie, Tesla Powerwall to nahlási Miniserveru, počas výpadku môže Powerwall slúžiť ako záložný zdroj. Tip: Miniserver umožňuje riadiť minimálne nabitie mnohých batériových úložísk. Napríklad v lete je možné nastaviť minimálne nabitie na 20 % a v zime na 40 %, aby zostalo dosť energie na vykurovanie.

tesla loxone

Moderná a kompaktná Tesla

Vďaka jednoduchej inštalácii a minimalistickému designu sa systém Powerwall hodí do celej rady domácností. Kompaktná konštrukcia typu „všetko v jednom“ ponúka viacero možnosti inštalácie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

Blog

Integrácia Tesla Powerwall do Loxone

Batériové úložiska sa stávajú najúčinnejšími, keď môžu komunikovať s riadiacim systémom budovy. Batériové úložiska Powerwall od spoločnosti Tesla s integrovaným striedačom možno využiť pre energetický

loxone rekuperacia
Blog

Európska zelená dohoda: Ako sa podieľa Loxone

Európska únia sa prostredníctvom „Európskej zelenej dohody“ zaviazala dosiahnuť klimatickú neutralitu do roku 2050. V kontexte „energetickej transformácie“ tu zohráva rozhodujúcu úlohu celková energetická účinnosť