Interkom

Druhá generácia populárnych IP video interkomov s modulárnym riešením pre individuálne projekty.

Spoločnosť HIKVISION, popredný svetový dodávateľ inovatívnych monitorovacích zariadení vydala druhou generáciu IP video interkomu. Tento systém poskytuje užívateľom bezpečie a kľud vďaka kvalite obrazu s vysokým rozlíšením, jednoduchému ovládaniu a flexibilnej kombinácii.

Tento interkom je určený pre komunikáciu s návštevníkom cez videotelefón a zabezpečenie vstupu. Je vhodný pre bytové jednotky a malé a stredné podniky. Skladá sa z modulárnej vonkajšej stanice a niekoľkých vnútorných staníc (podľa výberu).

IP video

Modulárna vonkajšia stanica sa vyznačuje umeleckým priemyslovým designom a rôznymi voliteľnými funkčnými modulmi. Užívatelia si môžu vybrať funkcie podľa svojich potrieb.

Objektív kamery s rybím okom na vonkajšej stanici poskytuje širokouhlý 180 stupňový obraz s rozlíšením 2MP. Široký dynamický rozsah ( WDR ) a nočným videním poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s ostrými detailmi.

Druhá generácia IP videotelefónov naviac podporuje štandardné zdroje napájania POE. Inštalácia je jednoduchá a rozhranie je veľmi užívateľsky príjemné. Vďaka široké kompatibilite sa ľahko integruje s bezpečnostnými systémami Hikvision. Užívatelia môžu ľahko ovládať prístup k budovám, monitorovať vonkajšie podmienky a chrániť aktíva v aplikácii Hik-Connect App.

Kompletnú ponuku modulárnych interkomov nájdete TU