Druhá generácia modulárneho IP video interkomu od HikVision

Druhá generácia populárnych IP video interkomov s modulárnym riešením pre individuálne projekty.

Spoločnosť HIKVISION, popredný svetový dodávateľ inovatívnych monitorovacích zariadení vydala druhou generáciu IP video interkomu. Tento systém poskytuje užívateľom bezpečie a kľud vďaka kvalite obrazu s vysokým rozlíšením, jednoduchému ovládaniu a flexibilnej kombinácii.

Tento interkom je určený pre komunikáciu s návštevníkom cez videotelefón a zabezpečenie vstupu. Je vhodný pre bytové jednotky a malé a stredné podniky. Skladá sa z modulárnej vonkajšej stanice a niekoľkých vnútorných staníc (podľa výberu).

IP video

Modulárna vonkajšia stanica sa vyznačuje umeleckým priemyslovým designom a rôznymi voliteľnými funkčnými modulmi. Užívatelia si môžu vybrať funkcie podľa svojich potrieb.

Objektív kamery s rybím okom na vonkajšej stanici poskytuje širokouhlý 180 stupňový obraz s rozlíšením 2MP. Široký dynamický rozsah ( WDR ) a nočným videním poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s ostrými detailmi.

Druhá generácia IP videotelefónov naviac podporuje štandardné zdroje napájania POE. Inštalácia je jednoduchá a rozhranie je veľmi užívateľsky príjemné. Vďaka široké kompatibilite sa ľahko integruje s bezpečnostnými systémami Hikvision. Užívatelia môžu ľahko ovládať prístup k budovám, monitorovať vonkajšie podmienky a chrániť aktíva v aplikácii Hik-Connect App.

Kompletnú ponuku modulárnych interkomov nájdete TU

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

meranie co2
Blog

Meranie CO2 v miestnosti

CO2 senzor: nutnosť pre zdravý vzduch K čomu slúži meranie oxidu uhličitého? Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má významný vplyv na našu pohodu a výkon. Kritický

smart home
Blog

Touch Surface

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné. Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch,