Premiéra trhu – AX PRO pre komplexné riešenia bezdrôtových alarmov

Spoločnosť Hikvision, predstavila novú generáciu bezdrôtových alarmových systémov – AX PRO – poskytujúcich komplexné riešenia pre súkromné aj komerčné využitie. 

Komplexné a integrované riešenia alarmov

Novo uvedená rodina produktov AX PRO obsahuje kompaktnú ústredňu pre širokú škálu detektorov a periférií, ktoré zahŕňajú detekciu vniknutia, overenie videa, detekciu dymu, detekciu zaplavenia a domácu automatizáciu. Vyvinutý s ohľadom na montážnu firmu aj koncového používateľa, systém je možné nakonfigurovať podľa rôznych potrieb. Koncový používateľ môže systém ľahko spravovať pomocou intuitívneho používateľského rozhrania. 

Alarmová ústredňa AX PRO s dizajnom dvojitého RF čipu

AX PRO podporuje niekoľko protokolov bezdrôtovej integrácie a pripojenie až na 210 periférií. Ústredňa bola navrhnutá s duálnymi RF (vysokofrekvenčnými) komunikátormi, ktoré obsahujú bezdrôtové technológie Tri-X a CAM-X, aby blokovali rušenie medzi kanálmi a umožňovali vysoký a spoľahlivý prenos alarmových správ súčasne. 

Alarmy pre domácnosti, Riešenia pre domácnosti, AX PRO

Široká škála možností detektorov a periférií

Spoločnosť Hikvision vyvinula popri ústredni aj širokú škálu detektorov a senzorov, ktoré prispôsobujú systém rôznym inštalačným potrebám, ako napríklad kombinovaný detektor rozbitia skla PIR, bezpečnostné detektory, dverné kontakty, dymový senzor, detektor úniku vody atď.

K dispozícii je tiež bezdrôtový pasívny infračervený detektor PIRCAM, ktorý detekuje infračervené signály v dosahu 12 metrov a zhromažďuje snímky všetkých pohybujúcich sa objektov. Pomocou PIRCAM môžu používatelia prezerať tieto snímky detekovanej aktivity na overenie výstražných upozornení a prijímať výstrahy ešte skôr, ako si narušitelia uvedomia, že boli zaznamenaný na video. Fotoaparát PIRCAM je tiež vybavený LED osvetlením pre vysoko kvalitné snímanie v tme.

AX PRO bola vyvinutá s ohľadom na praktickosť a vytvorila širokú škálu periférií, aby maximalizovala bezpečnosť používateľov a pomáhala pri ich každodenných činnostiach. Takéto zariadenia zahŕňajú statické a prenosné možnosti „panik“ tlačidla, aby boli ľudia v bezpečí, zatiaľ čo bezdrôtová LED klávesnica alebo ergonomický prívesok na kľúče poskytujú viac možností ovládania, ktoré vyhovujú preferenciám používateľa. 

Overenie votrelca ako služba

Ústredňu AX PRO je možné prepojiť s IP kamerami cez cloud, aby sa spustilo overenie votrelca ako služba (IVaaS). Táto služba poskytuje živé overenie videa alebo 7 sekúnd záznamu videa, aby používatelia mohli rýchlo a efektívne potvrdiť poplachové udalosti v systéme.

Kompatibilita aplikácií

Používatelia prevezmú zodpovednosť a zostanú pripojení pomocou aplikácie AX PRO, pretože je plne kompatibilná s aplikáciou HikConnect od spoločnosti Hikvision . Aplikácia poskytuje používateľom hlasové upozornenia a videoklipy a umožňuje im diaľkovo ovládať a monitorovať ich výstražné systémy. AX PRO podporuje aj aplikáciu Hik-ProConnect, ktorá môže montážnikom poskytnúť úplnú pomoc s konfiguráciou a umožniť im ponúkať cloudové bezpečnostné riešenia a služby so súhlasom zákazníka.

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

meranie co2
Blog

Meranie CO2 v miestnosti

CO2 senzor: nutnosť pre zdravý vzduch K čomu slúži meranie oxidu uhličitého? Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má významný vplyv na našu pohodu a výkon. Kritický

smart home
Blog

Touch Surface

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné. Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch,