Kamerový systém pre firmy

Starajte sa lepšie o svoje podnikanie

 

S obmedzeným rozpočtom v malých podnikov vždy hľadajú spôsoby, ako zlepšiť svoju bezpečnosť, všestrannosť a efektívnosť nákladov. Okrem ochrany kamenných prevádzok sa majitelia malých podnikov snažia znižovať prevádzkové riziká, garantovať kvalitu služieb a zabezpečiť návratnosť investícií.

Nie je to ľahká práca. Vďaka niektorým skutočne skvelým technológiám od Hikvision, ktoré fungujú automaticky, 24 hodín denne, máte všetko, čo potrebujete, aby ste sa dnes mohli lepšie starať o svoje podnikanie.

Zoznámte sa so skvelými bezpečnostnými technológiami

Porozprávajte sa s návštevníkmi a otvorte dvere – na diaľku

Každý majiteľ firmy je multitasker, roztiahnutý vo všetkých smeroch, aby sa uistil, že všetko funguje tak, ako má. Dobrá inovácia, ako je náš MinMoe Face Recognition Terminal, rozširuje vaše oči, uši a kontrolu prístupu za každých okolností. Môžete hovoriť so svojimi návštevníkmi a dokonca otvárať dvere na diaľku, zatiaľ čo sa sústredíte na iné úlohy. Terminál MinMoe môžete použiť aj ako efektívne bezkontaktné riešenie na dochádzku a čas.

Zistite viac o MinMoe Face Recognition Terminal >

parkovanie

Nepovolené parkovanie

Chcete mať prehľad o parkovacích miestach pred vašou firmou. V závislosti od vašich nastavení spúšťa presné poplachy pre osoby, vozidlá alebo oboje. Táto technológia je zabudovaná v bezpečnostnej kamere alebo vo videorekordéri a využíva jediný čip AI, aby pozdvihla vašu obvodovú ochranu na úplne novú úroveň.

Zistite viac o technológii AcuSense >

Varovať alebo informovať svetlom a zvukom

Vy a váš personál nemôžete zostať ostražití každú sekundu. Ale keď ste vybavený našou funkciou  Live Guard, naše bezpečnostné kamery to dokážu za Vás. Kamery s funkciou Live-Guard automaticky odvrátia nezvaných hostí a narušiteľov svetlom a zvukom ešte predtým, než vstúpia na váš pozemok, budovy alebo parkovaciu plochu. Okrem toho si môžete prispôsobiť zvukové správy, ktoré sa majú vysielať prostredníctvom vašich bezpečnostných kamier, napríklad ako priateľské pripomienky.

Zapnite poplašný systém jedným kliknitím

Možno ste v priebehu rokov nainštalovali poplašné zariadenia od rôznych výrobcov. Fungujú dobre nezávisle, ale sú samostatne riadené a neponúkajú synergiu kompletného systému. Pozrite sa na náš bezdrôtový alarmový systém AX PRO – ponúka široký sortiment vnútorných a vonkajších detektorov, ktoré máte k dispozícii, s možnosťou ich prepojenia s inými zariadeniami Hikvision. Vychutnajte si jednoduchosť zapínania alebo vypínania vášho poplachového systému jediným klepnutím!

Zistite viac o bezdrôtovom poplašnom systéme AX PRO >

Farebný pohľad aj v tme

Temnota je dokonalým krytom pre vandalov a zlodejov… však? V našom prípade nie! S našou vlajkovou loďou ColorVu Technology pre zobrazovanie pri slabom osvetlení vykresľujú bezpečnostné kamery živé farby a detaily pri slabom svetle, dokonca až do 0,0005 luxu – ekvivalent hviezdneho svetla za bezmesačnej noci. Kedykoľvek pristúpite ku kamere s podporou ColorVu, aby ste skontrolovali aktivity na svojej stránke, uvidíte ju farebne, dokonca aj počas tmavých hodín .

Zistite viac o technológii ColorVu >

Buďte informovaní aj na cestách

Schopnosť prihlásiť sa na diaľku je nevyhnutná , najmä keď ste vonku a nechcete zmeškať nič dôležité. Jednoducho si do smartfónu nainštalujte aplikáciu Hik-Connect, aby ste sa mohli pripojiť a komunikovať s bezpečnostnými zariadeniami vo vašich priestoroch. Vychutnajte si plný prístup k video kanálom v reálnom čase, okamžitým upozorneniam na udalosti a ďalším – dokonca aj keď ležíte na pláži alebo sedíte na pohovke.

Zistite viac o aplikácii Hik-Connect >

 • Inštalujeme v rámci celej SR.
 • Centrála Levice (showroomom, predajňa, sklad)
 • Pobočka Bratislava (montáže, servis, sklad), pripravujeme showroom
 • Cenové ponuky na firemné projekty bez osobnej obhliadky nerobíme. Tu je dôležitý kontakt zo zákazníkom a príprava celého projektu na mieru.
 • V prípade potreby máme vlastného projektanta na vyhotovenie projektovej dokumentácie skutkového stavu inštalácie.
 • Obhliadky vykonávame do 3 pracovných dní od dopytu.
 • Cenovú ponuku Vám pripravíme do 24hod pri menších projektoch a do 48hod pri stredných projektoch čo sú projekty nad 16 kamier.
 • Po dohovore môže zákazník navštíviť náš Showroom kde mu odprezentujeme navrhovaný koncept riešenia.
 • Celý návrh riešenia môže byť prepojený s videovrátnikom, kamerovým a prístupovým systémom, čo z neho robí plnohodnotný systém pod jednou značkou.
 • Výhody uceleného systému od jednej značky: jedna servisná zmluva, všetko v jednej aplikácii, možnosť predĺženia záruky, rýchlejší a efektívnejší servis.
 • Po schválení cenovej ponuky a prijatí objednávky sa celý systém naskladňuje, programuje a testuje u nás vo firme. Testovanie trvá 24 alebo 48hod podľa veľkosti a náročnosti nastavenia.
 • Montáž trvá 2-5 dní podľa veľkosti inštalácie. Dobu montáže Vám upresníme v ponuke. Posledný deň montáže slúži hlavne na ladenie a testovanie celého systému.
 • Pripojenie na PCO (pult centrálnej ochrany) realizujeme po výbere firmy SBS, ktorá zabezpečuje výjazdy k chráneným objektom. Spolupracujeme s viacerými SBS firmami a tak Vám vieme ich prostredníctvom pripraviť kompletnú ponuku na mieru.
 • záručný servis v zmysle zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a Občianskeho zákonníka zákon č. 40/1964 Zb
 • servisná zmluva SLA (service-level agreement) „dohoda o úrovni poskytovaných služieb“ sa uzatvára ako nadštandardná služba pre zrýchlený servis do 24hod.
 • väčšinu servisných úkonov vieme urobiť cez vzdialenú správu systému, takto šetríme čas a peniaze zákazníka oproti klasickému servisnému výjazdu (záručný aj pozáručný servis)

Zavolajte, napíšte alebo nás navštívte

Objednajte si u nás bezplatnú obhliadku