Automatizácia objektov : Skutočná inteligencia pre vaše projekty

Systém Loxone ponúka nielen najvyšší komfort bývania, zároveň je možné ho integrovať do veľkých budov, kancelárií a hotelov. Postará sa o inteligentné riadenie tienenia, kúrenia, prístupov do budov, zabezpečenia a mnoho ďalšieho.

Rezidenčné bývanie

Téma inteligentných domácností zažíva veľký boom. O tom svedčí už viac ako 175 000 Loxone inštalácií po celom svete. Loxone sa teraz presúva z rodinných domov i do rezidenčnej výstavby. Loxone zvyšuje hodnotu a atraktivitu celého projektu. V neposlednom rade zjednodušuje a zrýchľuje celý proces elektroinštalácie. Umožnite zažiť obyvateľom vašej rezidencie skutočný komfort s inteligentným tienením, kúrením alebo svetelnými náladami, ktoré posúvajú štandard bývania na novú úroveň.

Hotely a reštaurácie

Prvý dojem je často rozhodujúci. Loxone dokáže posunúť zážitok klientov na novú úroveň. Či už sa jedná o dovolenku v hoteli alebo romantickú večeru, zákazníci vždy ocenia dokonalé prostredie, v ktorom všetko funguje tak, ako má. O väčšinu vecí sa Loxone postará automaticky, pracovníci majú zároveň o všetkom dokonalý prehľad v aplikácii a môžu všetko ovládať aj manuálne. Hostia majú prístup iba k vami povoleným funkciám. Postarajte sa o povesť svojho hotela alebo reštaurácie pomocou technológie Loxone Smart Home. Jednoduchšia údržba, vysoké úspory energie a mnoho ďalších.

Inteligentná kancelária

S Loxone môžete ľahko riadiť všetky vaše priestory vrátane kancelárií. Sofistikovanou automatizáciou s prvkami Loxone vytvoríte atraktívne pracovné prostredie a svojim zamestnancom poskytnete väčší komfort pre prácu. Zároveň ušetríte cenou energií na vykurovanie a klimatizáciu, keďže Loxone riadi všetky prvky ako je tieniaca technika, vykurovanie, klimatizácia, rekuperácia zároveň a vždy nájde ideálne riešenie.

Montované domy

Výrobcovia montovaných domov, ako sú Hansa House, Hartl House, Bien Zenker a mnoho ďalších už zaznamenali dopyt po inteligentnom bývaní a ponúkajú Loxone ako štandard vo svojich projektoch. Zvýšte hodnotu a atraktivitu vašich domov a ponúknite svojim zákazníkom Loxone Smart Home.

Asistované bývanie

Žiť čo najdlhšie samostatne a nezávisle je snom väčšiny tých, ktorí stoja pred prahom dôchodku, alebo ho už prekročili. Vďaka pokrokom v medicíne sa to pravdepodobne bude dariť stále viac ľuďom. Zdravotné riziká spojené so starobou však nezmiznú. Často si ich nepripustíme do doby, než skutočne nastanú. Samostatne žijúcim seniorom síce nehrozia problémy každý deň, ale ak sa prihodia, môžu byť fatálne. Včas na komplikácie reagovať pomáhajú domáce technológie asistovaného bývania. Dávajú istotu rodine a uľahčujú opatrovateľom.

Inteligentná automatizácia pre špeciálne projekty

Vďaka kombinácii spoľahlivého hardvéru a efektívneho softvéru sa Loxone osvedčí vo všetkých projektoch automatizácie, a to v priemyselných halách, obecných budovách i kostoloch.

Cena inteligentnej elektroinštalácie

Predstavte si Loxone ako dirigenta orchestra. Alebo ako mozog centrálneho nervového systému.
Toho, ktorý prepojí všetky jednotky tak, aby vznikla tá najkrajšia symfónia.

Reč nie je o inteligentných hračkách pre domácnosť,
ale o domove, ktorý sám vie, čo treba.

Inteligentný dom

Koľko to stojí?

Mnoho ľudí si stále myslí, že inteligentná domácnosť alebo inteligentný dom je stále hudba budúcnosti a jej závratná cena ju robí dostupnú iba hŕstke vyvolených.

Áno, Loxone ponúka takmer neobmedzené možnosti. Výška investície však záleží na množstve techniky (v byte jej
bude menej ako vo veľkom dome), ktorú chcete riadiť, a požadovaných funkciách. Pre predstavu sme na príklade rodinného domu 120 m² pripravili tri obvyklé Loxone kalkulácie. Tie môžete ľahko porovnať s nákladmi na jednotlivé ovládanie.

pôdorys

Od projektu až po realizáciu

Projekčné a dodávateľské služby

 • Inžinierska činnosť a poradenstvo
 • Projektová činnosť, príprava a vypracovanie projektu
 • Dizajn, výber kvalitných komponentov pre zákazníka, dizajnové riešenie pre celý projekt
 • Zabezpečenie príslušných osvedčení a protokolov
fiber projekt

Projekčné a dodávateľské služby v oblasti informačných a bezpečnostných systémov

 • Kompletná elektroinštalácia elektrických rozvodov alebo ich rekonštrukcia
 • Štruktúrované kabeláže, dátové, metalické a optické siete
 • Optimalizácia súčasných systémov, pre skvalitnenie a rozšírenie šírky pásma pre zrýchlenie dátových prenosov
 • Smart Home riešenia Loxone
 • Kamerové systémy
 • Bezpečnostné systémy
 • Dochádzkové systémy
 • Prístupové systémy (aj turnikety)
 • WiFi siete, rýchlosť až do 1GB !
 • Zabezpečenie sietí “Palo Alto” Kybernetická bezpečnosť
loxone katalóg

Stiahnite si brožúru o Loxone

Ako vám môže Loxone pomôcť?
Je pre vás to pravé riešenie?
Čím je Loxone jedinečný a koľko skutočne stojí?
Všetko nájdete v brožúre „Riešenie ovládania a automatizácie domácnosti“.

Zavolajte, napíšte alebo nás navštívte

Neváhajte nás kontaktovať