O nás

História firmy Hudiny s.r.o.

2016 - 2017
Založenie

Spoločnosť Hudiny s.r.o. bola založená v roku 2016  pre účely predaja IT techniky prostredníctvom e-shopu. Asi po roku sme pocítili potrebu začať budovať montážnu firmu. Táto zmena sa ukázala ako dobrá cesta. Postupne sme priberali ľudí a získavali cenné skúsenosti v oblasti zabezpečovacích systémov. 

2017 - 2019
Rast firmy a nové možnosti

Z montážnej firmy sme sa časom vypracovali na projektovú čo nám otvorilo dvere do priemyselných parkov a väčších spoločností. Tu začala spolupráca s ďalšími  montážnymi firmami na dodávke kompletných riešení na kľuč. Po niekoľkých projektoch a viacerých skúsenostiach sa  naskytla ďalšia možnosť rozšíriť naše portfólio a tak sme pribrali optické siete.

2019 - 2020
Nové pracovné pozície a nová pobočka

Vytvorili sme a obsadili pracovné pozície s odborným zameraním. Takto vieme pri každom projekte ponúknuť zákazníkovi špecialistu s vlastnými skúsenosťami v danej oblasti. 

2021
Nová stránka, nové myslenie, nové vízie...

Nová stránka, nové myslenie, nové vízie...

A hlavne nové výzvy, na ktorých už teraz usilovne pracujeme. 

Váš usilovný tím Hudiny s.r.o. - viac než kúzelníci ☺

2021
Počas Covidu bolo čo zlepšovať

Pridali sme Fotovoltaiku kde sme úspešne absolvovali všetky potrebné školenia a získali certifikáciu od Ministerstva Hospodárstva. Sme zaradený na stránke www.zelenadomacnostiam.sk pre možnosť získavania dotácii na naše inštalácie. 

A začalo sa nám dariť ... 🙂 

2022
A prišla vojna na Ukraine...

Stavebný boom sa síce spomalil, ale dopyt po šikovných elektrikároch nie. A keďže sme ich našťastie mali v tíme , tak sme vstúpili aj do segmentu kompletnej elektroinštalácie rodinných domov.

2023
Usadili sme sa v energetike.

Segment zelenej energie je cesta celoživotného vzdelávania. Hodnotovo aj odbornosťou je nám blízky. Firmu sme presťahovali do nových priestorov, vytvorili nové tímy odborníkov a presadili sa na trhu.

2024
Nové výzvy, nové možnosti, nový ľudia

Áno, začali sme sa vážne zaoberať batériovými úložiskami a elektromobilitou. S novým segmentom priberáme do tímu aj nových ľudí a vstupujeme na trh.