O nás

História firmy Hudiny s.r.o.

2016 - 2017
Založenie

Spoločnosť Hudiny s.r.o. bola založená v roku 2016 spočiatku len pre účely predaja IT techniky prostredníctvom e-shopu. Asi po roku sme pocítili potrebu, že je načase začať budovať montážnu firmu. Táto zmena sa ukázala ako dobrá cesta. Postupne sme priberali ľudí a získavali cenné skúsenosti v oblasti zabezpečovacích systémov. 

2017 - 2019
Rast firmy a nové možnosti

Z montážnej firmy sme sa postupne vypracovali na projektovú čo nám otvorilo dvere do priemyselných parkov a väčších firiem. Tu začala spolupráca s niektorými väčšími elektro-montážnymi firmami na dodávaní kompletných riešení na kľuč. 

Po niekoľkých projektoch a viacerých skúsenostiach sa opäť naskytla možnosť rozšíriť naše portfólio a tak sme pribrali optické siete. Ťahanie, zváranie, meranie skrátka všetko opäť na kľúč.

2019 - 2020
Nové pracovné pozície a nová pobočka

Vytvorili sme a obsadili pracovné pozície s odborným zameraním na určitú oblasť. Takto vieme pri každom projekte ponúknuť zákazníkovi špecialistu s vlastnými skúsenosťami v danej oblasti. 

2021
Nová stránka, nové myslenie, nové vízie...

A hlavne nové výzvy na ktorých už teraz usilovne pracujeme. 

Váš usilovný team Hudiny, viac než kúzelníci ☺   

2021
Počas Covidu bolo čo zlepšovať

Pridali sme Fotovoltaiku kde sme úspešne absolvovali všetky potrebné školenia a certifikáciu od Ministerstva Hospodárstva. Sme zaradený na stránke Zelenadomacnostiam .sk pre dotácie na naše inštalácie. 

A začalo sa nám dariť ... 🙂

2022
Prišla vojna na Ukraine a zmenila všetko...

Svet sa začal rýchlo meniť a preto sme museli znovu vytvoriť nový segment aby sme sa opäť mohli rozrastať. Mali sme v teame šikovných elektrikárov a tak sme vstúpili do segmentu kompletnej elektroinštalácie rodinných domov. Stavebný boom sa síce spomalil ale dopyt po šikovných elektrikároch nie. 

Zavolajte, napíšte alebo nás navštívte

Neváhajte nás kontaktovať