Fotovoltické elektrárne

Pokryjeme všetky scenáre

Každý deň sa venujeme vytváraniu nových riešení, ktoré nás posúvajú vpred. Každý systém bude prispôsobený  Vašim potrebám a vytvorený pomocou najnovších technológií a skúseností. Vždy existuje cesta.

on-grid

off-grid

hybrid

battery management

Ukážky riadenia a kontroly výroby energie

Hybridný systém Solax, asymetrický s batériou 6,2kW. 

Ceny batérií budú v najbližšom období klesať. A preto sa dostávame do bodu keď budú batériové riešenia  energeticky aj ekonomicky výhodnejšie. Na aplikácii je vidieť ako batéria dopĺňa chýbajúci výkon napr. pri zamračenej oblohe.

Celý cyklus sa opakuje niekoľkokrát za deň. Takto nemusíte nakupovať energiu zo siete, čo vám urýchli návratnosť investície.

Hybridný systém Solax, asymetrický s batériou 6,2kW. 

Na tomto videu vidíme ako sa batéria nabíja z nadprodukcie výroby energie a zároveň posielame prebytky do siete. Tu môžete využiť viacero možností : virtuálna batéria, predaj, sharing s ďalším odberným miestom. 

Naša nová značka batérií Voltsmile, s výhradným zastúpením na našom trhu

Každý rast firmy sa po čase pretaví do otvorenia vlastnej značky tak aby sme dokázali pre našich zákazníkov priniesť čo najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu. Pripravili sme pre vás kompletné batériové riešenia s meničmi americkej značky DEYE a batériami Voltsmile. Neváhajte nás osloviť s cenovou ponukou našich batériových systémov.  

Wallbox

Inštalácia wallboxu je dnes už štandart pre rozširujúcu sa elektro mobilitu. Naše wallboxi majú implementovanú čítačku kariet aby sa na vás nemohol pripojiť nikto nepozvaný.  

Inteligentne ovládanie

SolaX Cloud je ideálne riešenie pre sledovanie  v reálnom čase, ktoré bolo navrhnuté s ohľadom na koncového užívateľa i inštalátorov. Kontrolujte systémy prostredníctvom cloudu.

Úplná kontrola, kedykoľvek a kdekoľvek

Mať prehlaď o fungovaní vašej elektrárne sa vyplatí. Centralizovaná správa a monitoring totiž šetrí čas aj peniaze, prípadný výpadok identifikujete skoro okamžite. Vďaka možnosti vzdialeného dohľadu si môžete vy a prípadne aj inštalatéri fotovoltických systémov vždy zobraziť kľúčové a aktuálne dáta.

Jednoduché a pritom spoľahlivé. To zvládnete aj Vy.

Hodnotenie ochrany systému je určené pre bezúdržbové projekty

Batériové úložiská pre rekuperáciu a balancovanie siete 

Jednoduchá výmena chybových modulov, neovplyvňuje fungovanie celého systému

Zelená energia