Prístrešky na autá

Solárne prístrešky pre autá, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám

Máte vozový park elektromobilov a chcete ich nabíjať priamo na parkoviskách? Chcete, aby vaši zákazníci mohli rýchlo a jednoducho nájsť najbližšie bezplatné parkovisko? A chcete, aby aj solárne prístrešky pôsobili esteticky? Ak s vami spolupracujeme na vývoji optimálneho riešenia prístrešku pre vaše auto, môžeme zahrnúť tieto a mnohé ďalšie aspekty.

Solarne pristresky v súkromnom sektore

Prístrešky na autá sú moderné a praktické zastrešenia, ktorých funkciou je okrem ochrany pred slnkom, dažďom či snehom typická pre prístrešky aj výroba elektriny. Prekrytím strechy prístreškov pre autá fotovoltickými panelmi môžete zvýšiť energetickú nezávislosť doma alebo vo vašej firme. Prístrešky pre autá sú ideálne pre veľké priemyselné objekty, obchodné centrá, sídliská, ale aj pre malé rodinné domy. Prispôsobte sa spolu s nami aktuálnym požiadavkám trhovej ekonomiky, zvýšte prestíž a zisky svojej firmy alebo jednoducho – odbremeňte svoj domáci rozpočet.

carport

Solárne prístrešky pre autá v priemyselných parkoch

Pragmatické riešenie: Naše solárne prístrešky pre autá v priemyselnom variante sú plne zamerané na maximálnu efektivitu. Či už ide o veľké parkoviská v priemysle alebo obchode: tu môžete dobiť vašu spoločnosť plnou silou slnka pri maximálnom využití vyrobenej energie pre vašu potrebu.

Solárne prístrešky pre priemysel, maloobchod a podnikanie. Parkujte vozidlá bezpečne, udržateľne a pod prístreškom