Inteligentné nabíjačky

Smart nabíjanie zabezpečuje že EVs sú nabité v požadovanom čase, za výhodnú cenu, a zároveň nie sú prekročené technické a zmluvné parametre elektrickej prípojky

Nabíjanie elektrických vozidiel

Solárne ESS EV Charging riešenie, ktoré vám umožní dosiahnuť inteligentné riadenie energie a nabiť vaše vozidlo zelenou energiou (energiou z FV). Tento systém obsahuje FV panely, hybridný menič, batérie, EV nabíjačku (domáca verzia) a niektoré potrebné príslušenstvo. 

Vytvorte inteligentný fotovoltaický, akumulačný a EV nabíjací energetický systém prostredníctvom komunikácie medzi inteligentnou EV nabíjačkou a SolaX Power invertorom. Efektívna a flexibilná konfigurácia all-in-one systému na uspokojenie individuálnych požiadaviek užívateľov. 

Realizovať kaskádové využitie elektrickej siete a znížiť náklady užívateľov na elektrickú energiu.

Rôzne riešenia sa prispôsobujú rôznym scenárom

Inteligentná komunikácia medzi hybridným meničom SolaX a nabíjačkou EV

Pridajte jeden CT na napájanie vášho EV nadbytočnou solárnou energiou

Zelený režim

Predvolená úroveň je 6A, pri ktorej začne nabíjačka nabíjať iba vtedy ak generovaný prúd dosiahne 6A a nikdy neberie elektrinu zo siete. Tento prevádzkový režim je navrhnutý tak aby maximalizoval využitie zelenej energie. 

EKO režim

Pomáha užívatelom nabíjať pri minimálnom výkone. Napr. nastavíte si nabíjací prúd 16A. Ak je prúd z meniča iba 10A potom zvyšok by si odoberal zo siete.  

Rýchly režim

Je nabíjanie EV maximálnym prúdom bez ohľadu na elektrinu z meniča alebo siete