Fotovoltické fasádne obklady

Výkonná solárna technológia s vysokou účinnosťou

Chceme zásobovať mestá trvalo udržateľnou energiou – ak by sme mali svoj spôsob, každá fasáda by už mala FV systém. V mnohých rôznych projektoch sme dokázali ukázať, ako môžeme esteticky prispieť k napredovaniu energetického prechodu s našimi modulmi, fotovoltiky integrovanej do budovy.

Elegantný a estetický vzhľad

Pomocou tenkovrstvovej technológie CIGS získavajú naše solárne moduly svoj neprekonateľný, elegantný a estetický vzhľad. Vďaka svojmu subtílnemu vzhľadu a premyslenému dizajnu produktu moduly hladko zapadnú do svojho okolia bez odrazu.

Fotovoltika integrovaná do budovy – aktivácia vašej fasády

Naše moduly je možné kombinovať s takmer všetkými bežnými fasádnymi materiálmi. Opláštenie plášťa budovy solárnymi modulmi je možné realizovať na priemyselných budovách aj na obytných budovách rôznych veľkostí.
fasadny obklad

Fasádne riešenia

Stavebne integrovaná fotovoltika

AVANCIS

Priemyselné fasády

Stanovujú nové štandardy pre solárne fasády na priemyselných budovách

skalamodule

Poradenstvo a plánovanie

Ponúkame komplexné služby v oblasti projektovania a plánovania

Farebnosť

SKALA je architektonický modul, ktorý je škálovateľný vo veľkosti a farbe pre solárne fasády a aplikácie integrované do budovy. Farebná variácia našich rôznych typov modulov umožňuje budovám žiariť živým farebným efektom a spája tak udržateľnosť s estetikou. Pretože je SKALA taká rôznorodá, vytvorili sme pre tento produkt samostatný vzhľad

Chceme inšpirovať a ukázať čo najviac lokalít a aplikácií. Naše moduly sú jedinečné a veríme, že energia patrí tam, kde je potrebná.