projekt loxone

Je váš projekt elektroinštalácie už na spadnutie? Alebo sa ešte len zaujímate o to, čo obnáša? Tak či tak, čaká vás mnoho dôležitých rozhodnutí. Hneď potom nasleduje otázka: Čo od nej vôbec očakávať ?

Zrejme by ste ocenili istotu, že váš dom bude zodpovedať súčasným štandardom a nepripravíte sa o komfort, ktorý môžete mať. Využite bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi, nech viete, čo chcieť od modernej elektroinštalácie.

Aj keby ste sa nakoniec rozhodli neísť cestou modernej elektroinštalácie, konzultáciu iste oceníte. Získate dobrú predstavu o tom, za čo sa neoplatí míňať alebo aké nároky na technológie dnešná architektúra a legislatíva prináša. Mnohé z nich vás prekvapia.

Moderný elektro projekt v 3 krokoch

                  Krok 1

      Odoslanie žiadosti

Stačí ak nás budete kontaktovať telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára 

                 Krok 2

      Konzultácia projektu

Náš odborník vás bude kontaktovať. Spolu preberiete vaše priania a predstavy. Zistíte, ako maximalizovať potenciál svojho projektu, na čo určite nezabudnúť pri plánovaní elektroinštalácie domu/budovy

                   Krok 3

      Predloženie ponuky

Na základe vašich prianí a požiadaviek vám náš odborník zostaví individuálnu ponuku. Nemusíte nič dlho študovať a spisovať detailné požiadavky. Vďaka Loxone štandardom a komunikácii s nami máte v ruke jasnú kalkuláciu elektro projektu spĺňajúcu požiadavky dnešnej doby.

Mimochodom: Kým nedáte zelenú k začatiu projektu, nevzniknú vám žiadne náklady. Celý proces je úplne zadarmo.

loxone