Kvalitu bývania výrazne ovplyvňuje aj elektroinštalácia. Spoznajte možnosti tej inteligentnej počas bezplatnej konzultácie.

Je váš projekt elektroinštalácie už na spadnutie? Alebo sa ešte len zaujímate o to, čo obnáša? Tak či tak, čaká vás mnoho dôležitých rozhodnutí. Hneď potom nasleduje otázka: Čo od nej vôbec očakávať ?

Zrejme by ste ocenili istotu, že váš dom bude zodpovedať súčasným štandardom a nepripravíte sa o komfort, ktorý môžete mať. Využite bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi, nech viete, čo chcieť od modernej elektroinštalácie.

Aj keby ste sa nakoniec rozhodli neísť cestou modernej elektroinštalácie, konzultáciu iste oceníte. Získate dobrú predstavu o tom, za čo sa neoplatí míňať alebo aké nároky na technológie dnešná architektúra a legislatíva prináša. Mnohé z nich vás prekvapia.

Moderný elektro projekt v 3 krokoch

                  Krok 1

      Odoslanie žiadosti

Stačí ak nás budete kontaktovať telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára 

                 Krok 2

      Konzultácia projektu

Náš odborník vás bude kontaktovať. Spolu preberiete vaše priania a predstavy. Zistíte, ako maximalizovať potenciál svojho projektu, na čo určite nezabudnúť pri plánovaní elektroinštalácie domu/budovy

                   Krok 3

      Predloženie ponuky

Na základe vašich prianí a požiadaviek vám náš odborník zostaví individuálnu ponuku. Nemusíte nič dlho študovať a spisovať detailné požiadavky. Vďaka Loxone štandardom a komunikácii s nami máte v ruke jasnú kalkuláciu elektro projektu spĺňajúcu požiadavky dnešnej doby.

Mimochodom: Kým nedáte zelenú k začatiu projektu, nevzniknú vám žiadne náklady. Celý proces je úplne zadarmo.

loxone

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

podlahove kurenie
Blog

Inteligentné podlahové kúrenie

V dnešnej dobe sa čoraz viac rozmáha využitie elektrického podlahového vykurovania. U pasívnych domov nie sú náklady na vykurovanie príliš vysoké, a preto je tu