sauna

Vyberte svoj smartfón ešte na zjazdovke. Otvorte Loxone App a spojte sa s inteligentným domom (Miniserverom). Pár dotykmi si zapnite saunu a tešte sa na zaslúžený relax.

Bezpečnosť vďaka inteligentnému dohľadu

smart sauna

Bezpečnosť vďaka inteligentnému dohľadu

S Loxone nezískavate len pohodlie a možnosť ovládania odkiaľkoľvek. Získavate ďalší dôležitý aspekt a rozmer – bezpečnosť:

Teplota, vlhkosť, detekcia dymu, otvorenie dverí, stav pece a ďalšie údaje môžete monitorovať. Akonáhle sa hodnoty vymykajú normálne/očakávanému stavu, je možné odoslať upozornenie prostredníctvom notifikácie, e-mailu alebo zavolania (so službou Caller Service) a sauna sa sama vypne. To môže urobiť aj pri dlhšej neprítomnosti alebo stlačením odchodového tlačidla.

Výborný je aj pocit istoty, že deti saunu nemôžu zapnúť. Vďaka absencii riadiacej jednotky priamo pri saune je to ľahké. Každý používateľ aplikácie môže mať prístup len k určitým funkciám. Deťom jednoducho ovládanie sauny v aplikácii neumožníte.

Kombinácia sauny, osvetlenia a vykurovania v celej miestnosti

  • Kúrenie nastaví komfortnú teplotu v celej miestnosti
  • Osvetlenie v miestnosti sa nastaví na svetelnú náladu saunovania
  • Z reproduktorov sa spustí vaša obľúbená hudba
  • Miesto zvončeka v saune zablikajú svetlá
  • Namiesto sledovania každej minúty sa v stanovených intervaloch zmení farba svetla
  • Vy si užívate zaslúžené chvíle pohody
  • Poklepaním na tlačidlo pri odchode všetko vypnete a aktivujete údržbu sauny
sauna

Žiadne výhovorky

Predpokladané vysoké náklady a predstava komplikovanej realizácie väčšinu ľudí odrádzajú od uvoľneného saunovania. Nenechajte sa odradiť! S Loxone máte dvere otvorené – stačí len prejsť.

Vysoké náklady na saunu? Naopak!

Pokiaľ už žijete v domácnosti s Loxone, takmer žiadne ďalšie náklady na automatizované ovládanie sauny vás nečakajú. Pokiaľ ešte doma Loxone nemáte, mali by ste si to zvážiť. Nielen kvôli inteligentnej saune, ale napríklad preto, aby ste získali viac času pre život. Inteligentná domácnosť v poňatí Loxone vám totiž ušetrí 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne.

Komplikovaná realizácia sauny? Nie!

So zapojením a integráciou sauny si nemusíte lámať hlavu. O všetko sa za vás postaráme my. Inštalácia je rovnako jednoduchá ako pri neinteligentnej saune. Iba sa vynechá staré ovládanie a sauna sa napojí na Miniserver. Ten potrebuje navyše iba dátový kábel kvôli pripojeniu k sieti. Vy si zadarmo stiahnete aplikáciu pre mobilné zariadenia či počítač a môžete si užívať výhody inteligentnej sauny. Integrovať je možné infra saunu či parnú saunu. Miniserver je možné samozrejme ďalej využiť na riadenie celej domácnosti. Nie je to ale podmienka. Aj tak vám za zlomok nákladov prinesie viac ako väčšina riadiacich jednotiek pre saunu.

Zaujalo vás to? Konzultácia projektu modernej elektroinštalácie zadarmo.

konzultacia projektu

Získajte bezplatnú profesionálnu konzultáciu s našimi odborníkmi, ktorí vám dajú odporúčania, ako maximalizovať potenciál vášho bývania.