smart home

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné.

Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch, ale môže byť umiestnený kdekoľvek chcete.   Napríklad  pod linkou, pod stolom v obývacej izbe alebo vonku pri bazéne –  môžete ovládať  svoj domov, kde a ako  sa vám páči.

Všestranne použiteľný

Vďaka jedinečným funkciám, ktoré umožňujú inštaláciu  pod  kameňom, drevom, sklom alebo keramikou, môžete touch surface pripojiť k rôznym miestam vo vašej domácnosti:

smart home

Kuchyňa

Či už sú vaše ruky mokré alebo špinavé od cesta, môžete pohodlne ovládať osvetlenie, tienenie, hudbu alebo dokonca digestor.

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Strasser Steine sme vyvinuli Touch Stone pre použitie v kuchyni – dotykové tlačidlo, ktoré je integrované priamo do kuchynskej jednotky.

loxone

Nábytok

Môžete premeniť stôl v obývacej izbe na domáce ovládanie. Nie je to ťažká úloha, stačí sa dotknúť vhodného miesta na stole a môžete ovládať osvetlenie, tienenie alebo hudbu.

Rôzne povrchy

Každá pracovná plocha, rôzne materiály, všetko môže slúžiť ako ovládací prvok pre inteligentnú domácnosť. Ako betónová stena alebo keramické dlaždice v kúpeľni.

Buďte kreatívni

Neexistujú (takmer) žiadne hranice oblasti použitia nášho Dotykového povrchu. Buďte kreatívni a ovládajte svoj inteligentný domov, kdekoľvek chcete.

Ovládanie nebolo nikdy jednoduchšie

Naša vášeň pre inteligentný život sa odráža všade. V dizajne a spôsobe ovládania domu. Obetujeme veľa času a energie na vývoj našich produktov. Výsledkom je revolučný spôsob ovládania, ktorý vám ešte viac uľahčí prevádzku.

Odporúčame používať náš štandard tlačidiel ako pri bežnom stlačení tlačidla Loxone Touch. Použite veľkú strednú plochu na ovládanie osvetlenia, štyri malé na tienenie a hudbu.

Dotykové plochy

Päť dotykových plôch stačí na ovládanie všetkých zariadení. Každý dotykový povrch môže ovládať niečo iné. Naše odporúčanie je: Veľká plocha ovláda svetlá, menšia ovláda hudbu a tienenie.

Aktivačné tlačidlo

Loxone Touch Surface je vybavený aktivačným tlačidlom, takže počas varenia nemôžete náhodne spustiť rádio alebo vytiahnuť žalúzie. Dotknite sa aktivačného tlačidla a odomknite používanie riadiacej oblasti na nastavenú dobu, po uplynutí ktorej sa pracovná plocha znova uzamkne.

PS: Aktivačné tlačidlo je možné použiť pre iné funkcie ako aktivácia. Môžete s ním napríklad spustiť extraktor pár.

Stavové LED diody

Ak chcete, vstavané LED diódy zobrazujú zostávajúci čas, počas ktorého je Touch Surface aktívny. Jednoducho vložíme optické vlákna (súčasťou balenia) do otvorov na povrchu, pod ktorým sa nachádza Dotykový povrch.

Odozva - klik

Môžete si vybrať, či Touch Surface reaguje na zvukový efekt pri dotyku.