Termokamery

Spoločnosť Hikvision sa venuje vytváraniu profesionálnych riešení ochrany pre široký trh. Práve to robia nové termokamery rady HeatPro, ktoré sa môžu pochváliť ochranou perimetra s bezkonkurenčnou presnosťou a detekciou požiarov s mimoriadnou citlivosťou.

Tieto kamery s analýzou videa na základe technológie Deep Learning za všetkých poveternostných a svetelných podmienok vyhovujú jak z hľadiska nákladov, tak z hľadiska výkonu pre rôzne obytné, komerčné a priemyslové aplikácie.

Technické prednosti termokamery


Určené pre akékoľvek svetlo : Termokamery snímajú tepelné žiarenie objektu a nepretržite vykonávajú záznam bez ohľadu na faktory prostredia, ako je tma, slabé osvetlenie, silné podsvietenie a pod.

 Videnie neviditeľného : Pomocou termálnych kamier môžu užívatelia jednoducho lokalizovať objekty a potencionálne hrozby, ktoré sú pre konvenčné optické kamery neviditeľné. Termálne kamery medzitým nevyžarujú viditeľné svetlo, čím lepšie skrývajú svoju prítomnosť a polohu, keď potrebujú zostať skryté.

Zamerané ciele: Kamery HeatPro so zabudovanými algoritmami Deep Learning presne identifikujú ľudí a vozidlá, aj keď sa prekrývajú alebo sú v náročných podmienkach. Zameranie na kritické ciele výrazne zvyšuje presnosť alarmu.