Turnikety Hikvision so vstupom na rozpoznanie tváre

Pripravili sme, namontovali a otestovali. Kompletná montáž turniketov z detektorom tváre + Mifare “bezkontaktné” karty pre návštevy. Prístupové systémy je možné kombinovať.   

Výhody:  Chránite zamestnancov technológiou bezdotykového riadenia prístupu

Pred pandémiou COVID-19 mnoho organizácií používalo tradičné systémy riadenia prístupu a dochádzky, ako je napríklad čipy, karty, PIN kódy a skenovanie odtlačkov prstov. Pri všetkých týchto technológiách sa vyžaduje, aby sa personál dotýkal zdieľaných povrchov alebo zariadení, čo zvyšuje riziko infekcie.

Presunom na bezdotykové riadenie prístupu a riešenia dochádzky môžete dramaticky znížiť riziká infekcie pre svoju pracovnú silu. Jedným z príkladov takéhoto riešenia je terminál teplotného skríningu Hikvision MinMoe, ktorý poskytuje možnosti skríningu teploty pokožky, detekcie masiek a kontroly prístupu – bez toho, aby sa zamestnanci museli dotýkať zdieľanej obrazovky alebo zariadenia.

Turniket

Ďalšie benefity turniketov od HikVisions:

Zamestnanci často strácajú ID karty alebo si ich požičiavajú medzi sebou. ID kartu musíte vybrať z tašky alebo vrecka a priložiť na čítačku. Na druhej strane tvár si zo sebou každý beriete všade a nemusíte sa starať či máte ID kartu do práce práve zo sebou. Odpadajú straty a možné zneužitie odcudzenej karty alebo čipu.

Na nami montované systému ponúkame spracovanie „Bezpečnostnej dokumentácie – GDPR“ v súlade so zákonom o „Ochrane osobných údajov č.18/2018 Z.z. „

Kompletnú ponuku terminálov na rozpoznanie tváre nájdete TU a turniketov zase TUNajviac montovaný prístupový terminál aj s meraním teploty je typ DS-K1TA70MI-T . V ponuke máme aj prenosnú platformu z nerezovou podložkou.

Ak sme Vás zaujali, kontaktujte nás a mi Vám pripravíme riešenie na mieru.

Team Hudiny … viac než kúzelníci 🙂

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

meranie co2
Blog

Meranie CO2 v miestnosti

CO2 senzor: nutnosť pre zdravý vzduch K čomu slúži meranie oxidu uhličitého? Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, má významný vplyv na našu pohodu a výkon. Kritický

smart home
Blog

Touch Surface

Najkrajšie tlačidlo je to, ktoré nie je viditeľné. Dokonca aj nábytok môže byť inteligentný domáci  ovládač. Loxone Touch Surface je ovládaný rovnako ako Loxone Touch,