face-recognition-turniket

Pripravili sme, namontovali a otestovali. Kompletná montáž turniketov z detektorom tváre + Mifare „bezkontaktné“ karty pre návštevy. Prístupové systémy je možné kombinovať.   

Výhody:  Chránite zamestnancov technológiou bezdotykového riadenia prístupu

Pred pandémiou COVID-19 mnoho organizácií používalo tradičné systémy riadenia prístupu a dochádzky, ako je napríklad čipy, karty, PIN kódy a skenovanie odtlačkov prstov. Pri všetkých týchto technológiách sa vyžaduje, aby sa personál dotýkal zdieľaných povrchov alebo zariadení, čo zvyšuje riziko infekcie.

Presunom na bezdotykové riadenie prístupu a riešenia dochádzky môžete dramaticky znížiť riziká infekcie pre svoju pracovnú silu. Jedným z príkladov takéhoto riešenia je terminál teplotného skríningu Hikvision MinMoe, ktorý poskytuje možnosti skríningu teploty pokožky, detekcie masiek a kontroly prístupu – bez toho, aby sa zamestnanci museli dotýkať zdieľanej obrazovky alebo zariadenia.

Turniket

Ďalšie benefity turniketov od HikVisions:

Zamestnanci často strácajú ID karty alebo si ich požičiavajú medzi sebou. ID kartu musíte vybrať z tašky alebo vrecka a priložiť na čítačku. Na druhej strane tvár si zo sebou každý beriete všade a nemusíte sa starať či máte ID kartu do práce práve zo sebou. Odpadajú straty a možné zneužitie odcudzenej karty alebo čipu.

Na nami montované systému ponúkame spracovanie „Bezpečnostnej dokumentácie – GDPR“ v súlade so zákonom o „Ochrane osobných údajov č.18/2018 Z.z. „

Kompletnú ponuku terminálov na rozpoznanie tváre nájdete TU a turniketov zase TUNajviac montovaný prístupový terminál aj s meraním teploty je typ DS-K1TA70MI-T . V ponuke máme aj prenosnú platformu z nerezovou podložkou.

Ak sme Vás zaujali, kontaktujte nás a mi Vám pripravíme riešenie na mieru.

Team Hudiny … viac než kúzelníci 🙂